Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Aleksandra Florek

Aplikant adwokacki / Junior Associate

22 637-50-36

[email protected]
www.srdk.pl

Specjalizacja: Aleksandra specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym z naciskiem na zagadnienia nieruchomościowe oraz w prawie karnym.

Doświadczenie zawodowe: Prawo kontraktów, prawo karne, prawo handlowe oraz prawo cywilne. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej w zakresie nieruchomości i reprywatyzacji.
W swojej karierze zawodowej brała udział w sprawach odszkodowawczych oraz  sprawach rozliczeń między właścicielem nieruchomości a jej posiadaczem. Posiada również doświadczenie jako członek zespołu procesowego w sprawach z zakresu własności intelektualnej.


Inne: Ukończyła magisterskie studia prawnicze z zakresu Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Obroniła pracę magisterską z zakresu procedury karnej na temat: „Instytucja przekazywania osób skazanych między Rzeczpospolitą Polską a Federacyjną Republiką Brasilii”, Przygotowaną podczas stażu w Ambasadzie RP w Brasilii.
Stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie w Rotterdamie w Holandii, zrealizowane przedmioty: International Computer Law, International Comercial Law, European Law, Dutch Law and Legal Culture, Comparative Law oraz Comparative Criminology.
Aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.


Języki: polski, angielski (certyfikat CAE), niemiecki, portugalski, niderlandzki.