Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Private Lawyer

Private lawyer to kompleksowe doradztwo prawne dla osoby prywatnej; doradztwo, które obejmuje zagadnienia zawodowe, jak i osobiste. Dzięki przydzieleniu dedykowanego prawnika klienci naszej Kancelarii zyskują pewność, że będzie on świetnie znał i monitorował ich aktualną sytuację i potrzeby prawne.

Oferta jest przeznaczona m.in. dla osób o wysokiej kapitalizacji majątku, którego prawna ochrona jest jednym z wielu elementów obsługi. Doradzamy i pomagamy przy relokacji aktywów osobistych w Polsce i za granicą, w tym z udziałem struktur międzynarodowych. Taka indywidualna opieka w wielu przypadkach jest niezbędna ze względu na przenikanie się kwestii osobistych ze sprawami dotyczącymi udziału w spółkach czy kwestiami finansowo-podatkowymi. Pozostawienie całości spraw w rękach jednego, doświadczonego prawnika, jest wygodne, a przede wszystkim rozsądne i skuteczne. Dzięki temu jest on na bieżąco z różnymi aspektami życia Klienta, co ogranicza udział osób trzecich w dostępie do poufnych informacji. Kompleksowa obsługa umożliwia też patrzenie na całość spraw Klienta z szerszej perspektywy, ułatwia to wyszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. W ramach usługi private lawyer najważniejsze jest dla nas obustronne zaufanie. Dedykowany prawnik, który będzie odpowiadał za Państwa bezpieczeństwo prawne, wypracuje najlepszą strategię chronienia poufnych informacji oraz zapewni reprezentację w sporach prawnych. Dedykowani do oferty private lawyer prawnicy kancelarii SRDK to osoby o szerokiej wiedzy, wysokich kompetencjach, dużej empatii oraz sporych umiejętnościach analitycznych.

Przewagi obsługi prawnej kancelarii SRDK w kontekście usługi private lawyer:
  • możliwość korzystania z pomocy prawnika w trybie 24/7,
  • możliwość szerokiej współpracy z jednym zaufanym i kompetentnym doradcą,
  • wiedza prawnika-opiekuna na temat prawnych możliwości efektywnego zarządzania majątkiem osoby prywatnej lub rodziny i jego optymalizacji,
  • stałe monitorowanie sytuacji prawnej Klienta kancelarii oraz dokonywanie analiz zmian prawa,
  • dbanie o prawne aspekty udostępniania i wykorzystania wizerunku osób publicznych i znanych, w tym zarządzanie reputacją reprezentowanej osoby, reprezentowanie Klienta w różnego rodzaju sprawach i sporach prawnych, zaczynając od prawnych kwestii osobowych (takich jak zarządzanie majątkiem rodziny, sukcesje, rozwody, umowy małżeńskie), przez sprawy zawodowe (zatrudnienie, kontrakty menedżerskie, prawa autorskie), karne, aż po biznesowe i finansowe (udziały w firmach, doradztwo podatkowe, nieruchomości, fundacje rodzinne).

Aktualności