Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  1. Młodszy prawnik/ Aplikant adwokacki lub radcowski (Junior Associate). Praca w Departamencie Transakcyjnym i Obsługi Gospodarczej;
  2. Radca prawny lub Adwokat (Associate) z ponad 3letnim doświadczeniem. Praca w Departamencie Transakcyjnym i Obsługi Gospodarczej;
  3. Radca Prawny lub Adwokat (Senior Associate) z ponad 5letnim doświadczeniem. Praca w Departamencie Transakcyjnym i Obsługi Gospodarczej.

 

Jak aplikować ?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie przy ul. A. Wejnerta 28A”. 

Informujemy, że Administratorem danych jest Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie przy ul. A. Wejnerta 28A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

CV prosimy przesyłać na adres [email protected] z adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji.