10

Sprawy rozwodowe

Rozwód to trudne wydarzenie w życiu. Szczególnie ważna jest wówczas pomoc doświadczonego Prawnika. Profesjonalni adwokaci z długą praktyką w prowadzeniu rozwodów i spraw z zakresu prawa rodzinnego zapewnią kompleksową pomoc.

Adwokaci z naszej Kancelarii podczas spraw związanych z rozwodami i opieką nad dziećmi skupiają się zarówno na rozwiązaniu sporów między małżonkami, ale także na ukierunkowaniu postępowania rozwodowego mając na uwadze dobro małoletnich dzieci.

Większość roszczeń podczas rozwodu dotyczy właśnie opieki nad dziećmi. Są to zarówno sprawy o alimenty, jak i  dotyczące władzy rodzicielskiej (jej ograniczenie, pozbawienie, uregulowanie kontaktów z dzieckiem). Adwokaci z naszej Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu skrajnie różnych spraw rozwodowych. Dzięki temu każdy z naszych Prawników jest w stanie zapewnić skuteczną pomoc. Mając na uwadze intymny charakter rozwodu, do naszych Klientów podchodzimy z należytym szacunkiem, wyczuciem i taktem. Adwokat winien zdawać sobie sprawę, że rozwód powoduje wiele emocji i stresu związanych z nowym etapem życia i funkcjonowania całej rodziny. Dzięki wsparciu adwokata Klient może skupić się na sprawach najbardziej istotnych w jego życiu.

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem w wielu Kancelariach Adwokackich w Warszawie. Kancelarie, w których pracował do tej pory, specjalizują się w sprawach karnych i rozwodowych. Doświadczenie zdobywał m. in. w Kancelarii Naumann-Trela-Zuchowicz oraz w indywidulanej Kancelarii Jerzego Naumanna, po czym przez 6 lat prowadził kancelarie indywidulane.
Porozmawiajmy o rozwiązaniu Twojej sprawy: 604 252 549
Prawo cywilne i karne, w tym prawo karne gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe, spory sądowe, ochrona dóbr osobistych.
Porozmawiajmy o rozwiązaniu Twojej sprawy: 602 155 605

Aktualności prawne:

SRDK x Marzena Pilarz- Herzyk. Łączymy siły!

Połączenie sił Marzeny Pilarz- Herzyk - Prawniczki, którą na Instagramie obserwuje ponad 34 000 osób i Kancelarii Adwokackiej SRDK, funkcjonującej...

27/09/2022

Kolejny sukces na rzecz naszych Klientów

W miniony czwartek- 15 września Prawnicy SRDK reprezentujący Klientów wygrali w pierwszej instancji kolejną sprawę przeciwko Przedsiębiorstwu Państwowemu „Porty Lotnicze"...

19/09/2022

Newsletter SRDK wrzesień/ 2022

Newsletter SRDK wrzesień... i wiesz o wszystkim. Szanowni Państwo, We wrześniowym newsletterze piszemy o: Kolejnych zmianach w Prawie budowlanym; Wyroku...

12/09/2022

Sprawdź nasze inne
specjalizacje